Stránky florbalového klubu SCC Semily
Tyto webové stránky nejsou nadále aktualizovány.
Sledujte naše nové stránky - www.scc-semily.cz

Novinky

Nový web
Nový web

Spustili jsme nové webové stránky, které najdete na adrese www.scc-semily.cz. Tyto již nebudou nadále aktualizovány a postupně se veškerý obsah přesuna na nový web.

(přidáno 31.08.2020 - webmaster)
Muži si ze Rtyně přivezli 3. místo a postup do 2. kola Poháru ČF
Muži si ze Rtyně přivezli 3. místo a postup do 2. kola Poháru ČF

Náš elitní tým bojoval o víkendu v prvním kole poháru ČF ve Rtyni v Podkrkonoší, kde ho čekali postupně Panthers Praha, domácí Orel Rtyně, Texas Longhorns a FBC Česká Skalice. Ze sobotních dvou duelů vyšli naši borci naprázdno. V neděli však byli i přes potíže 100% a postupují do 2. kola, ve kterém je příští víkend čeká Floorball Club FALCON.

Hodnocení trenéra Tomáše Miksánka: „Z předvedených výkonů mám trochu rozpačité pocity. V sobotu jsme byli laxní, nedůrazní a oběma soupeřům jsme to hodně usnadnili. Zejména zápas s domácí Rtyní jsme měli vyhrát, ale první dvě třetiny jsme dělali soupeři pouze sparing a ten si tak výhru naprosto zasloužil. Dokázal hrát na rozdíl od nás celých 45 minut a my začali stahovat příliš pozdě. V neděli nás zase i přes zlepšený pohyb a nasazení trápily hlavně fatální individuální chyby, které nás téměř stály druhý nedělní zápas. Největším problémem bohužel jsou špatné herní návyky hráčů, které naši hru zbytečně sráží a kterých se musíme bezpodmínečně zbavit, chceme-li být úspěšní. Na druhou stranu je pro nás pohárová soutěž především vrcholem herní přípravy na sezónu, takže jsme rádi za hromadu posbíraných zkušeností. Díky všem soupeřům za zápasy, našim fanouškům za podporu a všem postupujícím hodně štěstí v dalších kolech!

(přidáno 24.08.2020 - webmaster)
Tábor Osečná 2020 - 7. den
Tábor Osečná 2020 - 7. den

Předposlední den přinesl dvě závěrečné disciplíny patnáctiboje - běh přes překážky a hod krikeťákem. To si kluci odbyli dopoledne.

Protože dneska bylo opravdu velké teplo, tak jsme hned po poledním klidu vyrazili k vodě. Jelikož v Hamru na Jezeře to byla, jak se říká, hlava na hlavě, tak jsme dojeli až do Stráže pod Ralskem k místní nádrži. Kluci si koupačku užili, všichni se proletěli vzduchem a dostali nanuka. Zpáteční kopec do Osečné, tak byl "pohodičkou".

Po večeři následovalo vyhlášení výsledků patnáctiboje, turnajů ve fotbale, stolním tenise a Stiga hokeji. Všichni dostali své zasloužené odměny a ti nejlepší i medaile.

Zítra už nás čeká úklid, balení a návrat domů.

(přidáno 07.08.2020 - webmaster)
Muži budou hrát domácí zápasy v Jilemnici
Muži budou hrát domácí zápasy v Jilemnici

Družstvo mužů bude v letošní sezóně pořádat "domácí" zápasy v hale v Jilemnici. Čtvrteční tréninky se tak konají v této hale, aby si hráči zvykli na jiný povrch a větší hřiště.

(přidáno 07.08.2020 - webmaster)
Soustředění dorostenců - 2. den
Soustředění dorostenců - 2. den

Dorostenci dneska absolvovali dvě tréninkové jednotky a jednu dobrovolnou večerní - individuální. Dopoledne je čekal test fyzické připravenosti v podobě výběhu na Hamr na Jezeře a zpět.

Odpoledne potom trénink v hale - střelba, řešení situace 2 na 2 a cvičení na "přepínání" rolí. Potom zasloužená koupačka a večer dobrovolný individuální trénink.  

(přidáno 06.08.2020 - webmaster)
Tábor Osečná 2020 - 6. den
Tábor Osečná 2020 - 6. den

V pořadí šestý den nám počasí přálo hned od rána. Kluci chtěli hrát při rozcvičce "míčkovanou", tak jsme ji přesunuli do tělocvičny, aby nebyla odřená kolena z "umělky".

Po snídani přišla na řadu jedna z nejtěžších disciplín patnáctiboje, a to vytrvalostní běh. Vše navíc "ztížilo" ještě velmi velké teplo, které panovalo hned od rána. I proto druhá disciplína byla na "vydechnutí" a odpočinek. Házení šipek, míčků a kroužků na terče.

Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili k místnímu Mlékárenskému rybníku se vykoupat.

Večer vyvrcholil fotbalový turnaj posledními dvěma zápasy. Nakonec vše dopadlo tak, že všechny tři týmy měly shodnou bilanci jedné výhry, dvou remíz a jedné prohry, takže si připsaly všichni celkem 5 bodů do tabulky. Všichni se tak stali vítězi fotbalového turnaje, na což jsme nemysleli při koupi medailí, takže o barvě kovu rozhodne los, ale s tím vědomím, že první skončili všichni.

Zítra poslední plnohodnotný den, dvě závěrečné disciplíny patnáctiboje a večer bude určitě následovat vyhlášení výsledků a předání medailí a cen.

(přidáno 06.08.2020 - webmaster)