• Pátek: 19:30 - 21:00
    (muži)

Partneři klubu

Reportáž ze zápasu - FBC Liberec B vs. SCC Semily 5:2

Poslední zápas sezóny se junioři ze Semil postavili proti B-týmů z Liberce. Příliš mnoho sil jim z náročného prvního zápasu nezůstalo a tak zpočátku hrál na balónku spíše Liberec. Tým z krajského města navíc hrál své první utkání na turnaji a tak byl zcela odpočatý. Tento deficit se projevil téměř okamžitě, když po 4 minutách vstřelili liberečtí první branku. Obraz hry se v první třetina příliš neměnil. Liberec útočil a Semily spíše vyčkávaly na chybu soupeře. Několik takových chyb přišlo, ale v zakončení několikrát selhal Šírek, Kuršel a Vyhlídko. Do konce první části padl ještě jeden gól do sítě Semil skóre tak bylo 2:0. Druhá část přinesla bojovnější výkon z obou stran. Liberec držel skvělý brankář, který několikrát zachránil svůj tým od pohromy. Na druhé straně chvílemi doslova čaroval Stříbrný, když držel semilské naděje nad vodou. Po pěti minutách ovšem Liberec zvýšil již na 3:0, když obránci nedokázali odmáznout odražený míček a útočník černo-bílých se nemýlil. Semily dokázaly jednou odpovědět, ale vzápětí opět inkasovaly. Před závěrečnou částí tak byl stav 4:1. Ve třetí třetině se zachvěla síťka jednou na obou stranách a týmy se tak rozešly s výsledkem v poměru 5:2.

Komentář trenéra Semil: „V tomto zápase se projevila naše úzká sestava, která prakticky znemožnila, abychom byli aktivnější a znepříjemnili Liberci jeho rozehrávku. Soupeř se nikam nehnal a počkal si na naše zaváhání, kterých bylo bohužel víc, než jsme si mohli dovolit. Klukům můžu vytknout snad jen neproměněné tutové šance. Jinak ale nechali na hřišti všechno. Rezervy máme samozřejmě ještě obrovské a jejich odstranění si vyžádá tvrdou práci a čas. Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří nám pomáhali s dopravou na turnaje v průběhu celé sezóny. Dále děkuji také hráčům za jejich výkony a vůbec všem, kteří se jakoukoliv měrou podíleli na chodu týmu.“

Branky: 21. Greenwood, 36. Vyhlídko.
Vyloučení: 0:0
Třetiny: 2:0, 2:1, 1:1